ویزای دبی

  • 0

ویزای دبی

دسته بندی: ویزای دبی

ویزای دبی که به عنوان مجوز ورود به امیر نشین دبی میباشد و بر خلاف  ساير کشورهای جهان توسط اداره مهاجرت و وزارت کار این کشور صادر می شود نه توسط سفارت خانه های امارات در دنيا. تمامی مسافران تور دبی به جز افراد ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خليج فارس(عربستان سعودی ، بحرين، کويت، قطرو عمان) می بايست ويزای امارات را تهيه نمايند.

برای صدور ويزای دبی به هر علتی مثل تجارت، سياحت ،اقامت ،تحصیل و غيره، سازمان، شرکت و يا شخصی  در دبی می بايست ضمانت تقاضا کننده ويزاي دبی را به عهده بگيرد و بدين ترتيب عملا و قانونا مسئول همه اعمال مسافر در تور دبی وسفر به دبی شناخته می شوند و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج نماید. اين مسئول در امارات متحده به نام “کفيل” مشهور است. لذا برای صدور ويزا دبی ارزان يک کفيل لازم است که واجد شرايط کفالت می باشد.

کفيل در دو صورت می تواند برای مسافر ويزا دبی قیمت درخواست نمايد. اول اينکه از نزديکان مسافر باشد که در اين صورت بايد فرم نسبيت از سفارت مربوطه دريافت کند و يا رابطه تجاری داشته باشد. در روش دوم بر اساس رابطه های کاری و تجاری، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی می توانند برای مسافر خود درخواست ويزا نمايند. لازم به يادآوری است که ویزای توریستی دبی  توسط خطوط هوايی، هتل ها و يا آژانس های مسافرتی درخواست می شود (به همین علت برخی ازآژانسهای مسافرتی از کلیه مسافرین تور دوبی خود ضمانت اخذ می نمایند


انواع ویزای دبی

ویزای توریستی دبی
دریافت ویزای توریستی برای امارات متحده عربی بسیار آسان و راحت شده و تقریبا کلیه شرکت های مسافرتی این کار را با دریافت وجهی انجام می دهند. این ویزاها در انواع ۱۴ روزه و ۱ ماهه و ۳ ماهه قابل دریافت می باشد و گاها ویزای ۱ ماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت وجه قابل تبدیل به ۲ ماهه می باشد.ویزای ۳ ماهه را فقط بعضی از شرکت های مسافرتی نظیر شرکت هواپیمایی العربیه صادر کرده و قیمت آن متفاوت می باشد.
ويزای ترانزيت: مدت اين ويزا ۱۴ روز است و روز ورود و خروج محاسبه نمی شود. اين ويزا از طرف اداره مهاجرت دبی صادر می شود. ویزای ترانزیت دبی قابل تمديد نمی باشد.
ویزای تجاری دبی بیزنس:
ویزای اقامتی و کار در دبی معمولا توسط کفیل یا شرکتی که شما را استخدام کرده باید اقدام شود . این ویزا به شما امکان اقامت ۳ ساله در دبی را میدهد.جهت کارکردن باید دارای این نوع ویزا باشید . (در حال حاضر گرفتن این نوع ویزا برای ایرانیان مشکل میباشد و بستگی به محل کاروقدرت کفیل دارد .البته غیر ممکن نیست.)
تعداد دیگری هم ویزا اقامت وجود دارد که هزینه های بسیار بالایی دارند مثل .ویزای شریک لایسنس که جهت آغاز یک شرکت جدید استفاده میشود و یا ویزای اقامت برای خرید خانه البته همه این ویزا ها اقامت ۳ ساله هستندوهر ۳ سال باید تمدید شوند.
ویزای فوری دبی:
معمولا در بیست و چهار ساعت صادر می گردد.و پانزده روز از تاریخ ورود اعتبار دارد
ویزای دوماهه دبی:
ویزای سه ماهه دبی:

زمان صدور ویزای دبی

کلیه ویزاها بسته به روز و زمان درخواست از۵-۷ روز برای ویزای نرمال و ۱-۳ روز برای ویزای فوری (اضطراری) زمان لازم است. گاها بعضی شرکتها ویزا را تاپ ارجنت (فوق اضطراری) نیز ارائه می نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی

اسکن رنگی از پاسپورت
اسکن رنگی از ۱ قطعه عکس
چک ضمانت برگشت
تعهد نامه
مدارک می تواند بصورت ایمیل ارائه گردد.

 مدت زمان صدور بلیط ویزای دبی

کلیه ویزاها بسته به روز و زمان درخواست از۵-۷ روز برای ویزای نرمال و ۱-۳ روز برای ویزای فوری (اضطراری) زمان لازم است. گاها بعضی شرکتها ویزا را تاپ ارجنت (فوق اضطراری) نیز ارائه می نمایید.

برای اخذ ویزا دبی به نکات زیر توجه کنید

  • ویزای امارات بصورت برگه ای می باشد و کپی آن هم مورد قبول است.ویزای دبی بدون عکس نیز مورد قبول می باشد
  • از صدور ويزا برای زنان مجرد زير ۳۰ سال معمولا جلوگيری می شود مگر اينکه همراه پدر و یا همسر خود قصد سفر داشته باشند.
  • صدور ويزا برای افراد بالای ۶۰ سال نيز بسيار مشکل می باشد

شما میتوانید همین حالا جهت اخذ ویزا پرواز  تور و یا هتل در دبی با همکاران ما در آژانس ارمیا گشت هماهنگی های مربوطه را انجام دهید.

جهت اطلاع از نرخ های مربوطه با توجه به نوسانات نرخ درهم میتوانید با همکاران ما در تماس بوده و از آخرین نرخ ها مطع شوید


پاسخ دهید

توجه توجه

تور ویژه

Photo Gallery

تاريخ شمسي