کشتی تفریحی کاتاماران موریس

  • 0

کشتی تفریحی کاتاماران موریس

یکی از تورهای محبوب در جزیره موریس کشتی های تفریحی کاتاماران موریس است قایق های دو کفه ای بادبانی بزرگ که ملقب به کشتی کاتاماران هستند. در دریای آبی نیلگون اقیانوس هند این قایق های سفید با بادبان های رنگی خوش رنگش همانند نگینی می درخشند و حرکت آرام آنها بر سطح اقیانوس به مدد نیروی طبیعی باد و عرشه زیبای این کشتی در کنار نوشیدنی ها و کوکتل های متنوعی که در این کشتی سرو می گردد یک روز لذتبخش را برای شما به یادگار خواهند گذاشت. زوج های جوان که برای ماه عسل به جزیره موریس سفر کرده اند عموماً از گشت کشتی تفریحی کاتاماران موریس بسیار لذت خواهند برد و توصیه می کنم حتماً گشت کشتی کاتاماران موریس را خریداری نمایند.

در تور کشتی کاتاماران موریس شما ۵ مسیر را در پیش روی خواهید داشت که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب نمایید. این پنج مسیر که همگی نام های فرانسوی دارند شامل ( Ile aux Cerfs  و  Ilot Gabriel  و  Ile aux Bénitiers  و   Ile aux Aigrettes  و  Ile de la Passe ) می باشند. که از این بین تور بازدید از جزیره Ile aux Cerfs  یا همان جزیره گوزن ها از همه بهتر است. که روی این گشت ناهار به صورت باربیکیو در جزیره گوزن ها را خواهید داشت و در منطقه ای که مشهور است به داشتن آب های کریستالی شما می توانید شنا کرده و یا اسنورکلینگ (غواصی سطحی) را تجربه نمایید. جزیره موریس در ارایه گشت با قایق های کاتاماران هم در دنیا پیشتاز بوده و جزو نخستین مقاصد گردشگری جهان است که کشتی کاتاماران را برای مقاصد گردشگری خود به خدمت گرفت.

جزیره موریس به علت اینکه یکی از بزرگترین دیواره های زنده مرجانی جهان را در پیرامون خود دارد یکی از زلال ترین آب های اقیانوسی را پیرامون خود دارد و وقتی شما با این گشت به قلب اقیانوس هند سفر می کنید زیباییهای این اقیانوس چیزی نیست که تا سال ها بتوانید آن را فراموش کرده و یا از یاد ببرید. اگر کمی هم خوش شانس باشید و با دسته ای از دلفین ها در مسیر همراه شوید که کیف آن روزتان حتماً خیلی کوک خواهد شد و خاطره ای را با خود به یادگار خواهید برد به هزینه ای که کرده اید خواهد ارزید.


پاسخ دهید

توجه توجه

تور ویژه

Photo Gallery

تاريخ شمسي